طرح خرمانو پنج برابر است با یک

۵=۱

خرمانو در راستای ارج نهادن به شما کاربران گرامی طرحی را تحت عنوان طرح ۵=۱ اجرا کرده است. خرمانو در طرح ۵=۱ قصد دارد تا رضایت خاطر شما کاربران گرامی را جلب نماید، بر همین اساس خرمانو هزینه ارسال برای خرید های بین ۱ تا ۵ کیلوگرم را ثابت در نظر گرفته است. بدین معنی که اگر میزان سفارش شما کاربران گرامی به طور مثال سه کیلوگرم باشد هزینه ارسال، همان هزینه ارسالی است که برای یک کیلوگرم کالا در نظر گرفته شده است.
با توجه به توضیحات بالا می توان به این نتیجه رسید که بهینه ترین میزان سفارش، بین چهار و نیم تا پنج کیلوگرم است.

دلیل قیمت کمتر

با این طرح شما کاربران از جای جای ایران می‌توانید خرما و محصولات خرمایی را با قیمتی پایین تر از شهر خود خریداری نمایید و درب منزل آن را تحویل بگیرید. اما این تنها دلیل برای پایین بودن قیمت خرما و محصولات خرمایی نیست بلکه وجود انبارهای خرمانو در سورس خرما یعنی استان بوشهر و همچنین نزدیکی انبارهای خرمانو به تامین کنندگان خرما عامل دیگری است که قیمت محصولات را پایین آورده است.
در کنار موضوعاتی که در بالا مطرح شد اگر هزینه‌های حمل و نقل شما از منزل تا فروشگاهی که خرما و محصولات خرمایی را در شهر یا روستای شما ارائه می نماید با قیمتی که محصولات، در آن فروشگاه عرضه می شود، جمع نمایید و همچنین وقتی را که صرف این کار نموده اید با قیمت های خرمانو مقایسه نمایید به این مهم دست پیدا خواهید کرد که خرید از خرمانو کاملا مقرون به صرفه است.