نحوه پرداخت

نحوه پرداخت پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

نحوه پرداخت: کاربران محترم خرمانو می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه پرداخت بانک صادرات و ملت در سایت خرمانو، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. با نمایش پیام “تراکنش با موفقیت انجام شد” ثبت سفارش شما قطعی گردیده و به صورت خودکار مراحل آماده سازی و ارسال طی می‏ شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، با نمایش پیام “تراکنش با موفقیت انجام شد” از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

  1. شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

  1. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز دوم، می‏‌توانید به بانک صادر کننده کارت خود و یا دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت مراجعه فرمایید.

  1. کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی از آن استفاده می ‏شود.

  1. تاریخ انقضا

یکی دیگر از مواردی که در پرداخت‏های اینترنتی مورد توجه قرار می‏گیرد، تاریخ انقضا است که بر روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پس از طی این چهار مرحله تصویری شامل یک کد امنیتی برای شما نشان داده می شود که با وارد کردن آن در کادر مربوطه و کلیک بر روی خرید، پرداخت انجام خواهد شد.